Ubytovanie Kristián

Celoročné ubytovanie Kristián Vám ponúka ubytovanie v obci Podhájska

Ubytovacie zariadenie Kristián s celoročnou prevádzkou ponúka svojím hosťom pohodlie a súkromie v 4 plne zariadených apartmánoch s vlastnou kuchynkou a kúpeľňou. Viac informácii o jednotlivých apartmánoch sa dočítate v časti „apartmány“. Ubytovaným hosťom je k dispozícii bezplatný WIFI internet v každom apartmáne, krytá terasa s krbom a kotlíkom na guláš, stolno-tenisový stôl a dva horské bicykle. Pozemok okolo ubytovacieho zariadenia je oplotený s možnosťou parkovania priamo vo dvore bez poplatku.

Ubytovacie zariadenie Kristián sa nachádza priamo v obci Podhájska ktorá je známa svojím termálnym kúpaliskom, ktoré poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období. Ubytovacie zariadenie je od termálneho kúpaliska vzdialené 900 m (cca 15 minút peši). Železničná stanica je vzdialená od ubytovania 400 m, potraviny Jednota 150 m, autobusová zastávka 150 m, zdravotné stredisko, lekáreň a pošta 550 m. Turisticko-informačná kancelária sa nachádza sa nachádza pri hlavnom vchode na termálne kúpalisko.

V zimnom období môžu návštevníci okrem termálneho kúpaliska a wellnessu využiť aj možnosť lyžovania v neďalekej obci Čechy. Radi Vás privítame V našom ubytovacom zariadení počas celého roka!