Podhájska

Podhájska je jedným z miest na Slovensku, na ktoré môžeme byť patrične hrdí. Okrem bohatej histórie sa tento unikát vyznačuje vodou s rovnakým zložením ako má  Mŕtve more. Na rozdiel od Mŕtveho mora je Podhájska výrazne bližšie a tým je sprístupnená pre širokú verejnosť na Slovensku a v okolitých štátoch. 500 000 ľudí ročne chodí do Podhájskej relaxovať alebo liečiť svoje ochorenia, čo potvrdzuje výnimočnosť tohto čarovného miesta. Veď komu sa uľaví na tele, pozná to aj na duši!

Čítať viac

Wellness Centrum

Podhájska naplno využíva svoj potenciál, preto sa posledné roky venovala výstavbe wellness centra Aquamarín, ktorý tomuto zaujímavému miestu ponúka okrem liečivých účinkov aj punc luxusu. Jednou z veľkých výhod, ktorá bola ohlásená ešte pred otvorením, je veľmi zaujímavá cena, ktorá sľubuje dostupnosť širokým vrstvám zákazníkov. Za bránami wellness centra sa skrýva nádherný komplex plný atrakcií a noviniek, ktoré Vášmu telu poskytnú dokonalý relax. Dizajnová prepracovanosť interiérov bude pastvou pre Vaše oči. Bazén s divokou riekou a vírivkami, sauny a botanická záhrada pre oddych, liečivá voda v sedacích bazénoch a turecký kúpeľ Hammam, to ani zďaleka nie je všetko čo tu nájdete a kvôli čomu sa do wellness centra Aquamarín oplatí prísť.

Čítať viac

Kúpalisko Podhájska

Kúpalisko v obci Podhájska je známe najmä svojou liečivou vodou a priaznivými cenami, vďaka ktorým je voda, prirovnávaná k Mŕtvemu moru, dostupná všetkým. Kúpalisko Podhájska navštevujú rôzne vekové kategórie , ktoré si na ploche jedenásť hektárov prídu na svoje, či už v  sedacích a plaveckých bazénoch, oddychových zónach alebo zariadeniach poskytujúcich občerstvenie. Celý areál je vhodne dopĺnený zeleňou a rôznymi atrakciami, ktoré zaručujú zábavu a rozmanitosť Vašej dovolenky. Priamo v areáli kúpaliska je poskytovaných množstvo služieb ako sú masáže, vodoliečba, elektroliečba, sauna, fitness, solárium, thajská masáž či bioenergoterapia.

Čítať viac

Voda a jej liečivé účinky

Voda v Podhájskej je unikátna. Ako už bolo spomenuté jej zloženie je porovnateľné s vodou z Mŕtveho mora. Horúca voda, ktorá vyviera z žriedla umiestneného pod obcou je slaná a jej účinky sú blahodárne nielen pri relaxácii, ale aj pri liečení rôznych zdravotných ťažkostí. V liečivej vode, ktorá má 33 až 38 stupňov sa odporúča zdržiavať sa okolo dvadsiatich minút. Viac o zložení a účinkoch vody sa dočítate v sekcii Kúpalisko.

"Liečivá sila vody ma po ťažkom úraze opäť postavila na nohy. Tri sezóny som na kúpalisko Podhájska chodil kvôli regenerácii a dnes si sem chodím užívať letnú dovolenku aj so športovým vyžitím na bicykloch."

"Ani dlhoročné návštevy lekárov mi nepomohli zbaviť sa rôznych kožných chorôb. Zbavilo ma ich až kúpalisko Podhájska."

Ubytovanie

Jedno z najdôležitejších kritérií, podľa ktorého si odnášate dobrý pocit z dovolenky je ubytovanie. Aby ste už teraz vedeli, ako na Podhájskej budete bývať, v sekcii ubytovanie Podhájska Vám prinášame zoznam ubytovania, nech už hľadáte čokoľvek. Ubytovanie Podhájska Vám prináša apartmány, penzióny a ubytovanie v súkromí. Na týchto stránkach nájdete popis, galériu a všetky informácie, ktoré Vám pomôžu vybrať si to správne ubytovanie v Podhájskej pre Vás!

Rezervujte si ubytovanie na Podhájskej

Keď skončíte na kúpalisku, je čas zabaviť sa

Večery na Podhájskej sa nesú v znamení tanečných zábav, vysedávania na pivku, posedenia pri večeri, alebo sledovania filmových trhákov v letnom kine. Teplé letné noci sú ideálne na romantické prechádzky tichou obcou, nad ktorou sa dajú sledovať milióny hviezd, čo už je v dnešnej dobe vzácnosťou. Keď nejakú budete vidieť padať, určite si budete želať, aby ste sa do Podhájskej opäť vrátili.

Tieto stránky

Vám poskytnú všetky informácie, ktoré pri plánovaní dovolenky v obci Podhájska potrebujete. Nájdete si tu ubytovanie, naplánujete program a už vopred sa rozhodnete, ktoré reštaurácie vyskúšate a ktoré miesta v okolí obce Podhájska navštívite. Na týchto stránkach Vám budeme pravidelne prinášať čerstvé informácie nielen o Wellness Podhájska, ale aj o aktuálnom dianí v obci Podhájska. K dispozícii tu máte aktuálne otváracie hodiny a cenníky.

Odporúčané ubytovania

  • Najnovšie správy