Reštaurácie

Podhájska a reštaurácie

Západ slnka, príjemný teplý večer a štipka romantiky, to je idilka, ktorá na dovolenke nemôže chýbať. Keď sa k tomu všetkému ešte primieša prechádzka, ktorú zakončíte príjemnou večerou budete mať pociť, že že sa nachádzate na najkrajšom mieste na Zemi. Aby ste aj Vy tento pocit mohli zažiť, v tejto sekcii Vám chceme doporučiť reštaurácie, ktoré Vám okrem milej obsluhy a príjemného prostredia pošteklia aj chuťové poháriky, nech už máte radi tradičnú slovensko-českú alebo svetovú kuchyňu.

Pizzeria a Penzión CASTEL

Pizzeria CASTEL s kapacitou 80 miest poskytuje možnosti stravovania v útulne zariadenej reštaurácii. Pizzeria ponúka typické talianske špeciality, slovenské i medzinárodné jedlá. Špecialitou reštaurácie je pizza, ktorá sa pripravuje priamo pred zákazníkom a pečie sa v originálnej peci na pizzu. V lete je k dispozícii krytá a otvorená terasa. Novootvorená reštauračná časť je vhodná na usporiadanie rôznych firemných, rodinných a spoločenských akcií.

Otváracie hodiny: Pondelok – Zatvorené, Utorok – Štvrtok: 14:00 – 22:00, Piatok – Nedeľa: 14:00 – 23:00

Reštaurácia Penzión MAX

V Reštaurácii Penziónu MAX si môžete pochutnať na slovenských špecialitách za prijateľné ceny. Reštaurácia je otvorená pre verejnosť od mája do septembra, ale pre ubytovaných hostí kuchyňa funguje počas celého roka. V zimnej sezóne je strava iba na objednávku. Celý areál je pokrytý bezplatným WiFi pripojením.

Reštaurácia Jazmín

Reštaurácia Jazmín sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska. V ponuke sú vynikajúce jedlá tradičnej i medzinárodnej kuchyne, ktoré pre Vás pripraví tím našich kuchárov. Na požiadanie možnosť prípravy bezlepkových a bezlaktózových jedál. V hlavných priestoroch je príjemné posedenie s kapacitou 90 miest. Nachádza sa tu barový pult, stoly s pohodlnými stoličkami  a sedačkami, kde si môžete po dobrom jedle posedieť pri káve, čaji a múčniku. Tieto priestory sú vhodné na organizovanie svadieb a rôznych väčších rodinných podujatí. Na poschodí reštaurácie sa nachádzajú dva salóniky vhodné na usporiadanie rodinných a firemných podujatí. Ružový salónik s kapacitou do 40 miest a Salónik Jazmín s kapacitou do 30 miest, ktorý má svoju vlastnú terasu s výhľadom na areál termálneho kúpaliska. Priestory reštaurácie sú klimatizované. Reštaurácia je situovaná v areáli termálneho kúpaliska Podhájska. V ponuke sú jedlá tradičnej i medzinárodnej kuchyne, možnosť prípravy bezlepkových a bezlaktózových jedál. Možnosť usporiadania osláv.

Otvorené denne – Pondelok – Piatok – 10:00 – 19:30