Podhájska je jedným z miest na Slovensku, na ktoré môžeme byť patrične hrdí. Okrem bohatej histórie sa tento unikát vyznačuje vodou s rovnakým zložením ako má  Mŕtve more. Na rozdiel od Mŕtveho mora je Podhájska výrazne bližšie a tým je sprístupnená pre širokú verejnosť na Slovensku a v okolitých štátoch. 500 000 ľudí ročne chodí do Podhájskej relaxovať, čo potvrdzuje výnimočnosť tohto čarovného miesta. Veď komu sa uľaví na tele, pozná to aj na duši!

Wellness Centrum

Podhájska naplno využíva svoj potenciál, preto sa posledné roky venovala výstavbe wellness centra Aquamarín, ktorý tomuto zaujímavému miestu ponúka okrem príjemného oddychu aj punc luxusu. Jednou z veľkých výhod, ktorá bola ohlásená ešte pred otvorením, je veľmi zaujímavá cena, ktorá sľubuje dostupnosť širokým vrstvám zákazníkov. Za bránami wellness centra sa skrýva nádherný komplex plný atrakcií a noviniek, ktoré Vášmu telu poskytnú dokonalý relax. Dizajnová prepracovanosť interiérov bude pastvou pre Vaše oči. Bazén s divokou riekou a vírivkami, sauny a botanická záhrada pre oddych, termálna voda v sedacích bazénoch a turecký kúpeľ Hammam, to ani zďaleka nie je všetko čo tu nájdete a kvôli čomu sa do wellness centra Aquamarín oplatí prísť.

Kúpalisko Podhájska

Kúpalisko v obci Podhájska je známe najmä svojou termálnou vodou a priaznivými cenami, vďaka ktorým je voda, prirovnávaná k Mŕtvemu moru, dostupná všetkým. Kúpalisko Podhájska navštevujú rôzne vekové kategórie , ktoré si na ploche jedenásť hektárov prídu na svoje, či už v  sedacích a plaveckých bazénoch, oddychových zónach alebo zariadeniach poskytujúcich občerstvenie. Celý areál je vhodne dopĺnený zeleňou a rôznymi atrakciami, ktoré zaručujú zábavu a rozmanitosť Vašej dovolenky. Priamo v areáli kúpaliska je poskytovaných množstvo služieb ako sú masáže, vodoliečba, elektroliečba, sauna, fitness, solárium, thajská masáž či bioenergoterapia.

obec Podhájska

Večery na Podhájskej sa nesú v znamení tanečných zábav, vysedávania na pivku, posedenia pri večeri, alebo sledovania filmových trhákov v letnom kine. Teplé letné noci sú ideálne na romantické prechádzky tichou obcou, nad ktorou sa dajú sledovať milióny hviezd, čo už je v dnešnej dobe vzácnosťou. Keď nejakú budete vidieť padať, určite si budete želať, aby ste sa do Podhájskej opäť vrátili.

Voda a jej blahodárne účinky

Voda v Podhájskej je unikátna. Ako už bolo spomenuté jej zloženie je porovnateľné s vodou z Mŕtveho mora. Horúca voda, ktorá vyviera z žriedla umiestneného pod obcou je slaná a jej účinky sú blahodárne nielen pri relaxácii, ale aj pri rôznych zdravotných ťažkostiach. V termálnej vode, ktorá má 33 až 38 stupňov sa odporúča zdržiavať sa okolo dvadsiatich minút. Viac o zložení a účinkoch vody sa dočítate v sekcii Kúpalisko.

„Sila vody ma po ťažkom úraze opäť postavila na nohy. Tri sezóny som na kúpalisko Podhájska chodil kvôli regenerácii a dnes si sem chodím užívať letnú dovolenku aj so športovým vyžitím na bicykloch.“

Jedno z najdôležitejších kritérií, podľa ktorého si odnášate dobrý pocit z dovolenky je ubytovanie. Aby ste už teraz vedeli, ako na Podhájskej budete bývať, v sekcii ubytovanie nájdete galériu fotografii a tiež informácie ako si ubytovanie včas rezervovať.

Tieto stránky

Vám poskytnú všetky informácie, ktoré pri plánovaní dovolenky v obci Podhájska potrebujete. Nájdete si tu ubytovanie, naplánujete program a už vopred sa rozhodnete, ktoré reštaurácie vyskúšate a ktoré miesta v okolí obce Podhájska navštívite.